Balustrady BuildPrem
Projektujemy, produkujemy i montujemy balustrady, poręcze i balkony francuskie. Realizujemy projekty w Polsce, Niemczech i Belgii. Współpracujemy z deweloperami, generalnymi wykonawcami oraz Klientami indywidualnymi.
Posiadamy w tym zakresie duże doświadczenie, a nasze produkty cieszą się uznaniem. Priorytety naszej firmy to jakość usług, najwyższa estetyka i zadowolenie Klienta.
img
Proces produkcji
Każda realizacja poprzedzona jest dokładnym pomiarem, doprecyzowaniem szczegółów oraz stworzeniem wstępnego projektu, który przedstawiamy klientowi do akceptacji.

Oferujemy kompleksowe toczenie, frezowanie, szlifowanie i wiercenie. Realizujemy konstrukcje aluminiowe, szklane oraz ze stali nierdzewnej. Elementy balustrady są spawane, co zapewnia wysoką trwałość i estetykę. Zapewniamy terminowość i rzetelność wykonywanych zleceń. Realizujemy również projekty według indywidualnych wytycznych zamawiającego.
img
Szybka realizacja
Duże doświadczenie w branży zaowocowało powstaniem systemowych rozwiązań zapewniających najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa, a jednocześnie pozwalających na przeprowadzenie szybkiej realizacji projektu.
Zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio.